telefon: 777 090 099 | email: rene.ruzicka@stavokonzult.cz | kde nás najdete
inženýrská a poradenská činnost - konference - semináře - vzdělávací akce
Novinky z odborného tisku

Informace emailem:

e-mail:

OVSK 2012

Ve dnech 16.- 17. října 2012 se v Hradci Králové uskutečnil VII. ročník odborného semináře Otvorové výplně stavebních konstrukcí. Poutavé a vysoce odborné přednášky si přišlo poslechnout více než 150 účastníků.

V letošním roce se seminář zaměřil nejen na proškolování norem a jejich aplikaci v praxi, ale také na prezentaci chyb v zabudování otvorových výplní a návrhů jak je řešit, I tentokrát bylo připraveno večerní diskuzní setkání, kde se nad bohatým rautem probírali nejen vyslechnuté přednášky, ale zájemci si také mohli vyzkoušet na vlastní dlaně tzv. korporátní bubnování.

Novinkou letošního roku se stalo založení Českého institutu otvorových výplní. Jeho zakladateli se stali René Růžička a Ing. Lubomír Keim, CSc. Více informací naleznete na www.ciov.cz.

Rádi bychom poděkovali nejen členům přípravného výboru, ale také partnerům, vystavujícím firmám a účastníkům. I tento rok byl při příležitosti uspořádání semináře vydán sborník přednášek, který je možné si objednat na michaela.sixtova@stavokonzult.cz.

 

Rudé armády 60, 403 01 Dolní Zálezly | telefon: +420 777 090 099 | email: rene.ruzicka@stavokonzult.cz

TravelSoft CMS 3.5 ©2007-2012