telefon: 777 090 099 | email: rene.ruzicka@stavokonzult.cz | kde nás najdete
inženýrská a poradenská činnost - konference - semináře - vzdělávací akce
Novinky z odborného tisku

Informace emailem:

e-mail:

LOPFAS - I. ročník

13.3.2012 Hradec Králové - Závěrečná zpráva

Firma René Růžička STAVOKONZULT pořádala ve dnech 13. - 14. 3. 2012 1. ročník konference LOPFAS v KC Aldis v Hradci Králové. Fasádní systémy jsou jedním z vysoce specializovaných témat, ale řadí se také mezi nejzajímavější a nejrychleji se rozvíjející obor ve stavebnictví. Cílem konference bylo rozšířit povědomí o problémech projekčních návrhů a realizací lehkých obvodových plášťů (LOP).

Fasádní systémy jsou jedním z vysoce specializovaných témat, ale řadí se také mezi nejzajímavější a nejrychleji se rozvíjející obor ve stavebnictví. Cílem konference bylo rozšířit povědomí o problémech projekčních návrhů a realizací lehkých obvodových plášťů (LOP). Přednášelo se a diskutovalo na téma obvyklých vad LOP a kde je jejich prvotní příčina, kde „končí“ výplně otvorů a začínají LOP. Během konference se ukázalo, jaké je odborné povědomí o konkrétních technických a legislativních požadavcích na lehké obvodové pláště a jak je naplňováno v praxi. Projektanti, realizační firmy i TDI se dozvěděli, jaké jsou jejich požadavky, odpovědnosti a povinnosti z pohledu LOP. Celá akce vzbudila velký zájem z řad odborníků, návštěvníků, ale i vystavujících firem. Rovněž se také potvrdilo, že uspořádat konferenci LOPFAS bylo velmi dobrou volbou a tato akce vyplnila mezeru na trhu vzdělávání. Což nás podpořilo, abychom v jejím pořádání pokračovali i příští rok.

Chceme poděkovat nejen přípravnému výboru, partnerům i prezentujícím se firmám, ale i účastníkům. Na základě získaných podnětů a vznesené diskuze, můžeme již nyní sestavit témata budoucí konference LOP. U příležitosti pořádání konference LOPFAS, byl vydán sborník přednášek, který si můžete již nyní objednat na info@stavokonzult.cz.

 
 

Rudé armády 60, 403 01 Dolní Zálezly | telefon: +420 777 090 099 | email: rene.ruzicka@stavokonzult.cz

TravelSoft CMS 3.5 ©2007-2012